اجاره اتوبوس

اجاره اتوبوس واحد گشت از جمله خدمات مهم شرکت واحد گشت بهشت می‌باشد. اتوبوس‌های درون شهری کلاسیک از جمله مناسب ترین اتوبوس های دیزلی به منظور استفاده به عنوان اتوبوس دربستی است. اتوبوسهایی که هم اکنون در حال فعالیت در ناوگان حمل و نقل و جاده ای کشور هستند به 4 نوع یعنی: اتوبوسهای سوپرکلاسیک تک صندلی، اتوبوسهای VIP، اتوبوسهای شهری و اتوبوس های جفت صندلی (شرکت واحدی) شناخته می‌شوند.

گنجایش انواع اتوبوسها بسته به کارخانه سازنده اتوبوس متغیر می‌باشد. هم اکنون خدمات اتوبوس دربستی و اجاره اتوبوس در 3 نوع اتوبوس های ساخت کارخانجات مان، ولوو و اسکانیا صورت می‌پذیرد. همچنین با در نظر داشتن دیزاین داخلی و وسعت داخلی اتوبوس‌های بین شهری تمامی تجهیزات به منظور استفاده ای لذت بخش و مناسب مهیا است.

واحد گشت
واحد گشت

نکات مهم در اجاره اتوبوس و مینی بوس

از پیشنهادهای شرکت واحد گشت بهشت به استفاده کنندگان از خدمات اجاره اتوبوس به منظور رفع نیازهای گوناگون آنها، انتخاب رانندگانی مجرب و خوش برخورد به علاوه اتوبوس سالم است.

چرا که راننده های بی تجربه و وظیفه نشناس ممکن است با بی مسئولیتی خود جان تمامی مسافران را به خطر بیاندازند. پیشنهاد واحد گشت بهشت برگرفته از سابقه ای بلند مدت در حوزه اجاره اتوبوس‌های برون شهری و درون شهری و واحد گشت است و با قاطعیت می توان اعلام کرد که این مورد مهمترین نقطه ضعف در اجاره اتوبوس دربستی است.

توصیه واحد گشت بهشت

توصیه واحد گشت بهشت به مشتریان محترم اجاره اتوبوس از شرکت های موثق و معتبر می‌باشد که تمامی مجوزهای لازمه را در اختیار داشته باشند. در نظر بگیرید که اتوبوس‌ها و مینی بوس‌هایی که دارای پلاک زرد یا نارنجی هستند نیاز به همراه داشتن مجوزهای مانند دفترچه ساعت پلیس راه, گواهینامه پایه یک و سایر مجوزهای مربوطه هستند. بنابراین در اجاره اتوبوس دربستی مقداری بیشتر در مقایسه با اجاره اتوبوس‌های پلاک سفید دقت کنید.

شرکت واحد گشت بهشت با ارائه خدمات متنوعی در زمینه ایاب ذهاب آماده خدمت رسانی به ساکنین شهر تهران می‌باشد. تنها کافی‌ست با ما تماس بگیرید و قیمت ها و کیفیت خدمات ما را با سایر شرکت ها مقایسه کنید.

اجاره اتوبوس VIP

تا سال های نه چندان دور به منظور اجاره اتوبوس دربستی و واحد گشت فقط اتوبوس‌های بنز شهری قابل دسترس بودند. لذا مشتریان از حق انتخاب برخوردار نبودند و در اکثر مواقع به اجبار اتوبوس‌های بنز شهری را به منظور جابجائی اجاره می‌کردند. به همین دلیل در زمان اجاره اتوبوس نوع اتوبوس در نزد مشتریان اهمیت خاصی نداشت. ولی در سال‌های اخیر مدل های جدیدی از اتوبوس‌های بروز با نام اتوبوس‌های VIP وارد کشور شدند. با ورود اتوبوس‌های وی‌آی‌پی (VIP) و فعالیت این اتوبوس های در واحد گشت، تحولی بزرگ در ارائه خدمات اجاره اتوبوس دربستی پدیدار شد.

همین موضوع موجب گشت که این اتوبوس‌ها به سرعت در نزد مردم محبوب گردند. زیرا که حال مشتریان از حق انتخاب برخوردار هستند و با توجه به نیاز خود اقدام به انتخاب از بین اتوبوس‌های معمولی و وی‌آی‌پی (VIP) می‌کنند.

تفاوت اتوبوس های وی آی پی و معمولی

ولی همچنان مشتریان کمتری وجود دارند که در هنگام اجاره اتوبوس به مدل و برند اتوبوس توجهی کنند. علت این امر ممکن است نبود آگاهی از خصوصیات انواع مدلهای معمولی و VIP اتوبوس های دربستی است. بنابراین اگر شما هم نیاز به دانستن اطلاعاتی در مورد اتوبوس‌های معمولی و اتوبوس‌های وی‌آی‌پی (VIP) هستید، واحد گشت بهشت به شما پیشنهاد می‌کند ادامه مطلب را حتما مطالعه فرمایید.

نخستین و اساسی ترین مبحث این می‌باشد که اتوبوس‌های معمولی و وی‌آی‌پی (VIP) با یکدیگر چه تفاوتی دارند؟ خصوصیات بارز و ویژه هر کدام از آنها چه می‌باشد؟ به منظور درک این مطالب تا انتهای این مقاله همراه با واحد گشت بهشت باشید.

اتوبوس‌های معمولی

اتوبوس‌های معمولی شامل انواع مختلف و بسیار زیادی است. بعضی از مدل های این اتوبوس ها دارای ۳۸ صندلی هستند و سایر آنها تا ۵۰ صندلی را شامل می‌شوند. طبیعتا به علت ظرفیت بالا، فضای مابین صندلی‌ها خیلی کم می‌باشد. به همین دلیل، در مقایسه با اتوبوسهای وی آی پی (VIP) که صندلی انها تبدیل به تخت می‌گردد، اتوبوس‌های معمولی از این خصوصیت برخوردار نیستند. در اجاره اتوبوس‌ های معمولی به منظور آسایش بیشتر تنها می‌توان، پشتی هر صندلی را با کمک اهرم تعبیه شده مقداری به عقب راند.

اتوبوس‌های دربستی معمولی از دو LCD در جلو و وسط خود برخوردار هستند و در هنگام اجاره اتوبوس بسته به نیاز مشتری می‌توانند اقدام به پخش مدیا کنند. همچنین در اتوبوس های واحد گشت در تمام مدت سال به منظور تهویه فضای داخلی و آسایش مسافرین عزیز، از دستگاه های تهویه به منظور گرم کردن یا خنک کردن فضای داخلی بکارگیری می‌کنند. جعبه کمک‌های اولیه، کپسول آتشنشانی و چکش اضطراری نیز از جمله تجهیزات این اتوبوس ها هستند.

شایان ذکر می‌باشد که برخی از اتوبوس‌های دربستی معمولی به علت سیستم فرسوده موتوری و نبود سیستم های بروز در تولید بدنه خود، از سر و صدای بالایی در کابین خود نسبت به اتوبوس‌های وی‌آی‌پی (VIP) برخوردار هستند.

اتوبوس های وی آی پی (VIP)

در حال حاضر تولیدکنندگان مختلفی تحت نظر شرکت واحد اتوبوسرانی اقدام به ساخت اتوبوس‌های معمولی و وی‌آی‌پی (VIP) به منظور اجاره اتوبوس می‌کنند. اکثر این تولیدکنندگان از کارخانجات اروپایی هستند که در حال حاضر با ایجاد نمایندگی در ایران مشغول به فعالیت هستند.

تولیدکنندگان این اتوبوس ها در کشورمان شامل این موارد می‌باشند:

اتوبوس VIP اسکانیا

کارخانه اسکانیا از معروفترین و بهترین تولیدکنندگان خودرو‌های سنگین و مسافری در سطح بین المللی است. این کارخانه به علت عوامل متعددی از جمله هزینه ساخت پایین و نرخ های نگهداری کم توانست در کشور ایران مشغول به فعالیت در حوزه های مختلفی از جمله اجاره اتوبوس دربستی و واحد گشت گردد. نمایندگان اسکانیا در ایران شرکت های ماموت و عفاب افشان مسئول مونتاژ محصولات اسکانیا می‌‌باشندد. 
در ادامه با برخی از مدل‌های اتوبوس اسکانیا آشنا می‌شویم:

  • مارال مدل ۴۲۱۲: اتوبوس‌های مارال ۴۲۱۲، خودروهایی با کیفیت تقریبا خوبی هستند که بیشتر به منظور استفاده در سفرهای کوتاه مناسب هستند. ولی با این وجود خصوصیات بارزی دارند که این اتوبوس ها را در سطح استانداردهای امنیتی قرار داده است.
    • ترمزهای ضد قفل همراه با ترمزهای الکترونیک، سامانه کنترل لغزشی و کنترل پایداری از خصوصیات مهم مدل مارال ۴۲۱۲ است. اتوبوس های مارال در مدلهای وی‌آی‌پی و معمولی تولید می‌شوند.
  • مارال مدل LX ۴۲۱۴ : سه محوره بودن و افزایش طول این اتوبوس در مقایسه با مدل عادی مارال، از تمایزهای این دو مدل است. از این رو، گنجایش مدل مارال LX ۴۲۱۴ در مقایسه با مارال ۴۲۱۲ افزایش یافته و قادر است تعداد مسافرین بیشتری را جابجا کند. اتوبوس‌های معمولی و وی‌آی‌پی (VIP) از این مدل‌ در بازار موجود می‌باشد.
  • مدل درسا: این مدل مناسب برای مسافت‌های زیاد می‌باشد. رفاه و آسودگی در این مدل از اتوبوس‌ها در بیشترین حالت می‌باشد. اتوبوس‌های معمولی و وی‌آی‌پی (VIP) از این مدل‌ نیز در بازار موجود است.

اتوبوس VIP ولوو

کارخانه ولوو در حوزه تولید خودروهای سنگین نیز فعالیت دارد. اتوبوس، تریلی و کامیون، از جمله تولیدات این تولیدکننده است. نمایندگی ساخت اتوبوسهای ولوو در دست شرکت رانیران می‌باشد. رانیران تعداد متعددی از محصولات ولوو را مونتاژ می‌کند و در اختیار خدماتی همچون اجاره اتوبوس دربستی و واحد گشت قرار می‌دهد که در ادامه تعدادی از این اتوبوس ها را ذکر کرده ایم.

  • اتوبوس توریستی B12 BOGIE معمولی با ظرفیت ۴۴ صندلی
  • اتوبوس توریستی B9R (VIP) وی‌آی‌پی با ظرفیت ۲۵ صندلی
  • اتوبوس‌های توریستی B12 معمولی با ظرفیت ۴۴ صندلی 
  • اتوبوس توریستی B9R معمولی با ظرفیت ۴۴ صندلی
  • اتوبوس توریستی B12 TX معمولی با ظرفیت ۴۴ صندلی

اتوبوس VIP مان

کارخانه مان در ساخت اتوبوس‌های معمولی و وی‌آی‌پی (VIP) و معمولی به خوبی در حال رقابت با سایر رقبا است. به نحوی که مان نزد راننده ها نیز بسیار محبوب بوده و موجبات رضایت آنها را به خوبی فراهم ساخته است. اتوبوس‌های مان از بروزترین خودروهای وارداتی به ایران می‌باشند و در مدت زمان کوتاهی توانسته است رضایت اغلی مسافرین را فراهم سازد. با توجه به اظهار نظر مسافرین محصولات مان بهترین و راحت ترین اتوبوسهای حال حاضر هستند، و برخی از مدل های این کارخانه گزینه مناسبی برای اجاره اتوبوس دربستی و واحد گشت می‌باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *