شرکت واحد اتوبوسرانی تهران

تحویل اتوبوس های جدید

هفتاد عدد اتوبوس، آماده ارائه به شرکت واحد اتوبوسرانی تهران

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه با اشاره به تحویل اتوبوس های جدید و گفتن این مطلب که تعداد اتوبوس های فرسوده کلانشهر تهران خیلی ناچیز می‌باشد و تعداد اتوبوس های سال‌خورده ناوگان حمل و نقل عمومی پایین تر از 250 عدد شده است.، بیان داشت که:

میزان اتوبوس‌های سال‌خورده به پایین تر از 250 عدد رسیده است که انشاالله این میزان اتوبوس سال‌خورده نیز به زودی نوسازی می‌شوند.

حوزه فعالیت این اتوبوس ها

حواله یکصد اتوبوس جدید را تحویل گرفته ایم که این اتوبوس ها در خطوط مسافربری عادی مشغول به فعالیت خواهند بود تا در مکان هایی که احتیاج به بالابردن تعداد اتوبوس ها را داریم بتوانیم از این اتوبوس ها استفاده کنیم. 

ایشان همچنین بیان داشت که با تنظیم قراردادی دیگر تعداد زیادی اتوبوس دوکابین تولید خارج از کشور نیز به ناوگان اتوبوسرانی شهر تهران اضافه می‌شود.

اتوبوس های دوکابین

هفتاد دستگاه اتوبوس دوکابین دیگر تولید خارج نیز به زودی تحویل داده می‌شود و می‌توانیم از این اتوبوس ها نیز در ناوگان اتوبوسرانی نیز استفاده کنیم.

وی افزود: اتوبوس های چپ در دوکابین در خطوط یک، چهار و ده BRT استفاده خواهند شد و اتوبوس های دوکابین راست در نیز در خطر دوم BRT به کار گرفته خواهند شد.

ایشان بیان داشتند که: هر عدد اتوبوس در کلانشهر تهران تقزیبا به طور میانگین در هر روز هزارو دویست نفر مسافر را جابجا می‌کند، بیان داشت که: در حال حاضر تقریبا 7000 اتوبوس در حال فعالیت در تهران هستند که به شکل مستمر بیشر از شش هزار و جهارضد عدد از آنها در خطوط مسافربری در حال فعالیت هستند. و سایر اتوبوس ها یه صورت اتوبوس دربستی، کرایه ای، واحد گشت، اتوبوس های اجاره ای و اتوبوس بهشت زهرا به شرکت ها، سازمان ها، نهادها و مردم خدمت رسانی می‌کنند. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *